Sastāvs: kaltētas smiltsērkšķu ogas (30%), kaltētas upenes (30%), kaltētas dzērvenes (30%), kaltēta asinszāle (10%)


Ikdienā dzeramā zāļu tēja, kas bagāta zemā temperatūrā kaltētām Latvijas ogām, nostiprina imūno sistēmu, regulē vielmaiņu un palīdz saaukstēšanās gadījumos. Tēja ir spēcīgs antioksidants un dabīgs enerģijas avots.
Sastāvā esošās smiltsērkšķu ogas palīdz hronisku plaušu, aknu, kuņģa-zarnu trakta slimību, aterosklerozes gadījumā, to iesaka onkoloģiskiem pacientiem. Uzlabo darba spējas un atmiņu.

Upeņu ogām piemīt pretiekaisuma, sviedrējošas, urīndzenošas un pretcaurejas īpašības. Upenes arī paaugstina organisma pretošanās spēju slimībām un uzlabo ēstgribu. Šo tēju lieto arī klepus, aizsmakuma, saaukstēšanās, garā klepus, hipertonijas, nierakmeņu un urīnpūšļa akmeņu un iekaisumu ārstēšanai. Labvēlīgi ietekmē nervu šūnu veselību.
Dzērvenes ir vispopulārākais līdzeklis urīnizvadceļu profilaksei un ārstēšanai. Tās satur hipūrskābi – vielu ar antibakteriālu iedarbību, kas neļauj baktērijām piestiprināties pie urīnceļu sieniņām.

Ogu sastāvu lieliski papildina asinszāle, ko lieto asinsrites sistēmas uzlabošanai un ar asinsriti saistītu slimību, piem., anēmijas ārstēšanai. Asinszāle attīra asinis organismā, un aptur asiņošanu, to lieto arī pie menstruāciju traucējumiem. Drogai piemīt spēcīgas antiseptiskas un pretiekaisuma īpašības; to izmanto iekšķīgi kuņģa un zarnu trakta iekaisumu gadījumos, kuņģa čūlas, aknu un aizkuņģa dziedzera saslimšanas gadījumos, kā arī ārīgi — dažādu mutes dobuma gļotādas iekaisumu ārstēšanai. Otrkārt, asinszāle ir pazīstams ārstnieciskais līdzeklis depresijas ārstēšanai.

tejaZiemeluOga120gLV LindaGriin

120g

Tēja "Ziemeļu oga"